شوان تور

طبیعت را متفاوت تجربه کنید

چرا سفر شما با شوان متفاوت‌ترین توری خواهد بود که تا به امروز تجربه کرده اید؟

  • حمل و نقل

شرایط پیوستن به تورها از تمام شهرها ممکن است. شوان همیشه از بهترین سرویس‌های ممکن را برای حمل و نقل استفاده میکند و در انتخاب وسیله حمل و نقل هر سه فاکتور هزینه، راحتی مسافر، و پتانسیل آسیب زایی به طبیعت را در نظر میگیرد.

  • دوست طبیعت

تور های شوان با رعایت حداکثری اصول طبیعت گردی ، توریسم و زیست محیطی اجرا میشوند.در تورهای شوان تا حد امکان استفاده از لوازم یکبار مصرف ممنوع شده و هیچ ساخت و سازی انجام نمیشود تا آسیبی به طبیعت نرسیده و ردی بجای نماند.

  • بکر گردی

طبیعت گردی یعنی بکر گردی. منطقه‌ایی که انسان ها نقطه به نقطه‌اش را دستکاری کرده‌اند، طبیعت نیست. شوان همواره اطمینان حاصل میکند بکرترین نقاط برای شما مهیا شده ‌است.انحصاری بودن بسیاری از مناطق موجود در پکیج های شوان گواه همین موضوع است.

  • سفر بی کوله

شوان عقیده دارد سفر با تور باید #سفر_بی_کوله باشد. تمرکز گردشگر باید روی طبیعت و روحیه ی ادونچر باشد نه باربری تجهیزات یا نگرانی باب محل خواب یا کیفیت غذا،بنابراین شوان  تجهیزات و امکانات کمپینگ مانند چادر و زیرانداز (بجز کیسه خواب بخاطر مسائل بهداشتی) را فراهم میکند؛ حتی کوله‌ی گردشگر درصورت لزوم توسط ماشین های حامی در طول مسیر حمل میشود.

  • سلامتی تعذیه

شوان تمام مواد غذایی اش را خودش تهیه میکند و اکثر غذاها در محل کمپ در طبیعت طبخ میشوند. این کار به شوان اجازه‌ی مدیریت و کنترل دقیق کیفیت غذاها را میدهد. دیگر خبری از رستوران‌های سر راهی یا کنسروهای آماده نیست، کمپ‌های شوان آشپزخانه‌ی سیار دارند. شوان در راستای تسهیل سفر، در حد امکان تمامی وعده های غذایی را تامین میکند و نیازی به هزینه‌ی اضافی گردشگر نیست.

  • اقامت

شوان همواره سعی کرده در حد امکان کمپ‌های مجهز موقت در طبیعت ایجاد کند و همواره در ایران پیشتاز بوده است. اما اکوتوریسم تنها طبیعت گردی نیست. آشنایی و پیوند مجدد با فرهنگ‌ها از محورهای فعالیت شوان است. در این راستا درسفر ها بجز کمپ طبیعی از اقامتگاه های سنتی و روستایی تایید شده و مجهز شوان استفاده میشود. دیگر از هتل های سیمانی تکراری خبری نیست.

وبسایت شوان چه خدماتی ارائه میکند؟

اقامتگاه‌های بوم گردی

بزودی

تورهای خصوصی

تورهای طبیعت گردی

به شوان خوش آمدید

تجربه‌ای از اکوتوریسم که هرگز فراموش نخواهید کرد